Manikīrs

Manikīra meistare Dace Feifere stāsta, ka viņai vienmēr ir patikušas sakoptas rokas un nadziņi. Tās labi raksturo cilvēka attieksmi pret sevi un savu ārieni. Par manikīra meistari strādāju jau daudzus gadus un šī profesija ir ļāvusi izpaust skaistumu, kas mīt manī. Radošā darba vide mani aizrauj un esmu priecīga, ka varu būt neliela daļiņa no tās.

Man ir prieks, ka strādāju skaistumkopšanas jomā, jo šis darbs no manis prasa individuālu pieeju katram klientam, jebkura tikšanās ar cilvēkiem, dod iespēju mums vienam no otra mācīties. Man patīk uzklausīt sievietes domas un kopīgi radīt jaunu skaistumu. Ir patīkami dzirdēt paldies, tas liek smaidīt un turpināt iesākto. Skaistumkopšana prasa lielu klienta uzticēšanos meistaram, it sevišķi, ja runa ir par uzacu formas izveidošanu vai krāsošanu. Pareizi izveidota uzacu forma un atbilstoši piemeklēts krāsas tonis seju padara skaistu un sakoptu. Ikdienas darbā esmu novērojusi, ka klientes ir iecienījušas uzacu korekciju ar karsto vasku. Tik pat lielu uzticēšanos no klienta prasa vaksācija. Ar tās palīdzību āda kļūst pievilcīgāka un maigāka.

Sievietes mīl sevi ik pa laikam palutināt un vēlas, lai viņu roku un kāju nadziņi ir sakopti un skaisti. Ja viss iecerētais ir izdevies un klients ir apmierināts, tad arī es jūtu gandarījumu par padarīto.

Meistare Dace piedāvā šādus pakalpojumus:

  • Manikīrs
  • Klasiskais pedikīrs
  • Epilācija
  • Skropstu un uzacu krāsošana un korekcija

 

Tā ir lieliska iespēja izskatīties skaistām!

Pieraksts pa tel. 25933788

Cenas* (EUR)

Manikīrs:
ar laku8,00
bez lakas7,00
  
UV lampā žūstošas lakas “Harmony Gelish”:
klasiskais lakojums + manikīrs16,00
  
Pedikīrs:
klasiskais pedikīrs ar Gelish lakas pārklājumu25,00
klasiskais pedikīrs20,00
Epilācija:
sejai4,00-8,00
rokām8,00-10,00
padusēm5,00-7,00
kājām16,00-18,00
kājām līdz celim8,00-10,00
bikini15,00-17,00
Krāsošana:
skropstas4,00
uzacis4,00
Uzacu korekcija:  
ar vasku4,00
  

*Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma