Zemūdens masāža

Ūdens ir dzīvības un enerģijas avots. Tas atjauno organismu un uztur to vitālu un veselu. Ūdenim piemīt dziedinošs spēks un spēja harmonizēt cilvēka domas. Ne velti tik daudzi no mums izbauda mieru lēnās pastaigās gar jūru vai vienkārši sēžot un vērojot jūru viļņojamies. Ūdens saistās ar patīkamām izjūtām , bet ja pievienosim vēl masāžu ar ūdens strūklu – tad atliks tikai ļauties šai fantastiskajai sajūtai.

Zemūdens masāža ir lielisks relaksācijas līdzeklis, kas ir ļoti noderīgs mūsu steidzīgajā, mazkustīgajā laikmetā un būtu ieteicams katram, kurš cieš no hroniska noguruma vai bezmiega. Taču ne visi zina, ka zemūdens masāža ir ļoti noderīgs ārstniecības līdzeklis. Ūdens procedūru ietekmē organismā notiek dažādas izmaiņas nervu, sirds un asinsvadu, endokrīnajā sistēmā, arī vielmaiņas un termoregulācijas procesos. Palielinās ādas, locītavu un saišu elastība.

Zemūdens masāžas efekts ir atkarīgs no procedūras intensitātes, ilguma, skaita, ūdens temperatūras, masāžas stipruma, kā arī no cilvēka individuālā veselības stāvokļa. Zemūdens masāžas indikācijas:

  • balsta un kustību aparāta saslimšanas (spondilozes, artrozes, stāvokļus pēc locītavu, mugurkaula traumām, operācijām u.c.)
  • nervu sistēmas saslimšanas (radikulīti, polineirīti, stāvokļi pēc traumām, neirozes, depresīvi sindromi, galvassāpju sindromi, miega traucējumi, veģetatīvās nervu sistēmas traucējumi u.c.)
  • endokrinoloģiskas saslimšanas (aptaukošanās, cukura diabēts, klimaktērisks sindroms)
  • mīksto audu traumas pēc sasitumiem, sastiepumiem, operācijām
  • hipertonisko slimību sākuma stadijā.

Cena* (EUR)

Zemūdens masāža 24,00

*Augstāk norādītajai cenai ir informatīvs raksturs un tā var tikt mainīta jebkurā laikā bez brīdinājuma